Oljefilter MANN-FILTER W917
Ø: 93mm, Skruvfilter, med en backsperrventil

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
W 917 MANN-FILTER
Oljefilter
Artikelnummer: W 917
  • Filterutförande: Skruvfilter
  • Höjd [mm]: 85
  • Gängmått: 3/4-16 UNF
  • Innerdiameter 2 [mm]: 62
  • Öppningstryck by-pass: 1,1
  • Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2: med en backsperrventil
  • Diameter (mm): 93
  • Ytterdiameter 2 [mm]: 71
  • Skick: Helt ny
Vi accepterar
  • Köp ny MANN-FILTER W 917 Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för MANN-FILTER W 917 Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg MANN-FILTER W917 Oljefilter W 917 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • MANN-FILTER W 917 Motoroljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av MANN-FILTER W 917 Oljefilter
Tillverkarens referenser:
FORD1498024
FORD5000187
FORD5014515
GENERAL MOTORS7984153
GENERAL MOTORS7984235
GENERAL MOTORS9975120
KOMATSUZ14OF10422
MANITOU107580
MELROE6675617
OPEL3430499
OPEL650354
OPEL6503546
OPEL650356
OPEL650367
OPEL7984235
OPEL7984718
TOYOTA326232057071
VAUXHALL650367
VAUXHALL7984235
VAUXHALL7984718
VOLVO12661862
VOLVO1266286
VOLVO12662862
VOLVO1266388
VOLVO266286
VOLVO287999
VOLVO3517857
VOLVO35178573
VOLVO418432
VOLVO4184321
VOLVO9122854
Matchande fordon
OLJEFILTER 4011558709204 förenligt med DAF modeller:
OLJEFILTER 4011558709204 förenligt med INDIGO modeller:
OLJEFILTER 4011558709204 förenligt med OPEL modeller:
OLJEFILTER 4011558709204 förenligt med VOLVO modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt MANN-FILTER W 917 Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: MANN-FILTER W 917
Helhetsutvärdering +171
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+40 5-
+38 6-
+25 4-
+32 5-
+36 7-
Oljefilter MANN-FILTER W917
Ø: 93mm, Skruvfilter, med en backsperrventil
8.9 / 10
Fördelaktiga Priser

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! UPS, GLS, DHL

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom