Motoroljefilter BOSCH Filterinsats, Ø: 71,9mm, med tätning 1457429238

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
P9238 BOSCH
Oljefilter
Artikelnummer: 1 457 429 238
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Höjd [mm]: 99
  • Innerdiameter [mm]: 26
  • Innerdiameter 2 [mm]: 19,6
  • Diameter (mm): 71,9
  • Diameter 2 [mm]: 72
  • Tilläggsartikel/tilläggsinformation: med tätning
  • Skick: Helt ny
15%
126,94 kr*
107,90 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny BOSCH P9238 Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för BOSCH 1457429238 Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg BOSCH 1 457 429 238 Oljefilter 1 457 429 238 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • BOSCH P9238 Motoroljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av BOSCH 1 457 429 238 Oljefilter
Tillverkarens referenser:
AMCMO537
BMW11427805978
BOSCHF026408887
BOSCHP9238
CITROËN1109AY
CITROËN1109T3
CITROËN1109Y2
CITROËN1109Z6
CITROËN/PEUGEOT9641837780
CITROËN/PEUGEOT9656432180
FIAT9467565780
FIATK9467565780
FORD1147685
FORD1254385
FORD1359941
FORD1530536
FORD2S6Q6714AA
FORD2S6Q6714AB
MAZDAY40114302
MAZDAY401143029A
MAZDAY40114302A
MAZDAY60114302
MINI11427805978
MITSUBISHIMN982521
OPEL3646431
PEUGEOT1109AY
PEUGEOT1109S5
PEUGEOT1109Y1
PEUGEOT1109Z5
SUZUKI1651073J00
SUZUKI1651073J00000
SUZUKI1651073J01
SUZUKI1651073J02
SUZUKI1651073J02000
TOYOTASU00100871
VAUXHALL3646431
VOLVO30735878
VOLVO30750247
Matchande fordon
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med CITROEN modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med DS modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med FIAT modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med FORD modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med MAZDA modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med MINI modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med MITSUBISHI modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med OPEL modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med PEUGEOT modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med SUZUKI modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med TOYOTA modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med VAUXHALL modeller:
OLJEFILTER 3165143543887 förenligt med VOLVO modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt BOSCH 1 457 429 238 Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: BOSCH F026408887
Helhetsutvärdering +618
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+156 14-
+141 19-
+83 13-
+105 16-
+133 24-
Motoroljefilter BOSCH Filterinsats, Ø: 71,9mm, med tätning 1457429238
9.0 / 10
RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom