Oljefilter MANN-FILTER W7008
Ø: 76mm, Skruvfilter, med en backsperrventil

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
W 7008 MANN-FILTER
Oljefilter
Artikelnummer: W 7008
  • Filterutförande: Skruvfilter
  • Höjd [mm]: 75
  • Gängmått: 3/4-16 UNF
  • Innerdiameter 2 [mm]: 63
  • Öppningstryck by-pass: 1,0
  • Artikelnummer, rekommenderat specialverktyg: LS 7
  • Kompletteringsartikel/tilläggsinfo 2: med en backsperrventil
  • Diameter (mm): 76
  • Ytterdiameter 2 [mm]: 72
  • Skick: Helt ny
Vi accepterar
  • Köp ny MANN-FILTER W 7008 Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för MANN-FILTER W 7008 Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg MANN-FILTER W7008 Oljefilter W 7008 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • MANN-FILTER W 7008 Motoroljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av MANN-FILTER W 7008 Oljefilter
Tillverkarens referenser:
FORD1007705
FORD1007706
FORD1070521
FORD1455760
FORD1555370
FORD1559937
FORD1667890
FORD1678162
FORD1682366
FORD1714387
FORD1883037
FORD2164292
FORD5003331
FORD5011780
FORD7S7G6714AA
FORD7S7G6714CA
FORD96MM6714B1A
FORDBM5G6714AA
FORDEM5G6714AA
FORDJU2J6714AA
FORD (CHANGAN)7S7G6714DA
FORD (CHANGAN)BM5G6714AA
FORD (CHANGAN)BM5G6714CA
FORD (CHANGAN)G2MJ6731BA
FORD (CHANGAN)Z62214302
FORD (CHANGAN)Z62214302A
FORD (CHANGAN)Z6D614302
MAZDA1E0514302
MAZDA1E0514302A
MAZDA1E0514302B
MAZDA1E0514302C
MAZDA1E0514302D
MAZDA1E0514302E
MAZDA1E0514302E9A
MAZDA1E0614302
VOLVO30711616
VOLVO30731879
VOLVO30777486
VOLVO30777487
VOLVO31339023
Matchande fordon
OLJEFILTER 4011558018412 förenligt med FORD modeller:
OLJEFILTER 4011558018412 förenligt med MAZDA modeller:
OLJEFILTER 4011558018412 förenligt med MORGAN modeller:
OLJEFILTER 4011558018412 förenligt med VOLVO modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt MANN-FILTER W 7008 Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: MANN-FILTER W 7008
Helhetsutvärdering +138
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+33 2-
+31 3-
+20 3-
+27 4-
+27 6-
Oljefilter MANN-FILTER W7008
Ø: 76mm, Skruvfilter, med en backsperrventil
9.0 / 10
Fördelaktiga Priser

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! UPS, GLS, DHL

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom