Fjäderben SACHS Teleskop-stötdämpare, Gastryck 311753

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
311 753 SACHS
Stötdämpare
Artikelnummer: 311 753
  • Stötdämparsystem: Tvårörs
  • Stötdämpartyp: Gastryck
  • Stötdämparutförande: Teleskop-stötdämpare
  • Stötdämparfäste (utförande): nedre ögla, övre stift
  • Parameter: SEXOV32/15X152A
  • förstärkt utförande
  • Skick: Helt ny
15%
1100,87 kr*
935,74 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny SACHS 311 753 Väghållning online och betala med PayPal
  • Betala för SACHS 311 753 Fjäderben & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg SACHS 311753 Stötdämpare 311 753 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • SACHS 311 753 Väghållning är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av SACHS 311 753 Stötdämpare
Tillverkarens referenser:
VOLVO30760056
VOLVO8634814
VOLVO8646140
VOLVO8671712
VOLVO8671713
VOLVO8671722
Matchande fordon
STÖTDÄMPARE 4013872494590 förenligt med VOLVO modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt SACHS 311 753 Stötdämpare
Recensioner och erfarenheter: SACHS 311 753
Helhetsutvärdering +54
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+13 -
+12 1-
+9 2-
+9 2-
+11 2-
Fjäderben SACHS Teleskop-stötdämpare, Gastryck 311753
8.3 / 10
RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom