Bromsbelägg FEBEST Bakaxel 1801-ASHR

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
1801-ASHR FEBEST
Bromsbeläggsats
Artikelnummer: 1801-ASHR
  • Position: Bakaxel
  • Slitvarnarkontakt: inkl. slitvarnarkontakt, ej förberdd för slitvarnarkontakt
  • Höjd [mm]: 42,5
  • Bredd[mm]: 95,5
  • för fabrikat: TRW
  • Antal: 1
  • Förpackningslängd [cm]: 10,0
  • Förpackningsbredd [cm]: 9,5
  • Förpackningshöjd [cm]: 5,5
  • Mängdenhet: Axel set
  • Skick: Helt ny
15%
232,11 kr*
197,29 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
Slut i lager
Slut i lagret för objektet. Välj ett annat objekt.
Lägg i kundvagnen
Vi accepterar
  • Köp ny FEBEST 1801-ASHR Bromsklossar online och betala med PayPal
  • Betala för FEBEST 1801-ASHR Bromsbelägg fram & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg FEBEST 1801-ASHR Bromsbeläggsats 1801-ASHR för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • FEBEST 1801-ASHR Bromsbelägg bak är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av FEBEST 1801-ASHR Bromsbeläggsats
Tillverkarens referenser:
HYUNDAI583021PA30
HYUNDAI58302A2A30
LADA11196350208900
OPEL1605086
OPEL1605122
OPEL1605233
OPEL1605625
OPEL1605967
OPEL1605995
OPEL93179164
OPEL93188727
Matchande fordon
BROMSBELÄGGSATS 4056111093291 förenligt med KIA modeller:
BROMSBELÄGGSATS 4056111093291 förenligt med OPEL modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt FEBEST 1801-ASHR Bromsbeläggsats
Recensioner och erfarenheter: FEBEST 1801-ASHR
Helhetsutvärdering
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Bromsbelägg FEBEST Bakaxel 1801-ASHR
0.0 / 10

Det saknas recensioner för denna produkt. Bli den första som recenserar denna produkt.

RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! UPS, GLS, DHL

Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom