Oljefilter RIDEX Skruvfilter 7O0005

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
7O0005 RIDEX
Oljefilter
Artikelnummer: 7O0005
  • Filterutförande: Skruvfilter
  • Höjd [mm]: 89,0
  • Diameter tätningsring [mm]: 72,0
  • Innerdiameter 2 [mm]: 62,0
  • Anslutningsgänga: M20x1,5
  • Öppningstryck by-pass: 1,2
  • Kåpans diameter [mm]: 76,0
  • Dragmoment [Nm]: 20
  • Skick: Helt ny
15%
53,96 kr*
45,87 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny RIDEX 7O0005 Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för RIDEX 7O0005 Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg RIDEX 7O0005 Oljefilter 7O0005 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • RIDEX 7O0005 Oljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av RIDEX 7O0005 Oljefilter
Tillverkarens referenser:
CATERPILLAR1N4402H
CHEVROLET25184029
CHEVROLET96389188
CHEVROLET96818899
CITROËN110938
CITROËN110939
CITROËN1109AK
CITROËN1109AL
CITROËN1109AP
CITROËN1109CA
CITROËN1109CN
CITROËN1109J8
CITROËN1109J9
CITROËN1109K2
CITROËN1109K7
CITROËN1109K9
CITROËN1109L1
CITROËN1109LO
CITROËN1109N3
CITROËN1109N5
CITROËN1109R0
CITROËN1109R1
CITROËN1109S8
CITROËN1109T0
CITROËN1109T1
CITROËN1109X2
CITROËN1109X5
CITROËN1109X6
CITROËN93516538
CITROËN95495621
CITROËN95495622
CITROËN95580482
CITROËN95580483
CITROËN95638747
CITROËN96002933
CITROËN9637143480
CITROËN9644885480
CITROËNE149003
CITROËNE149102
CITROËNE149130
CITROËNE149134
CITROËNE495622
CITROËNMLS000592
DAEWOO25184029
DAEWOO96389188
DAEWOO96818899
DAF0192143
DAF1667695
DAF192143
DEUTZ1152175137
DS1109AL
DS1109R0
DS1109R1
DS1109T0
DS1109T1
DS1109X2
DSE149134
FIAT6001073242
FIAT71753741
FIAT71771371
FIAT71772207
FIAT7571543
FIAT7910031245
FIAT9456000927
FIAT9456183480
FIAT9456203480
FIAT9456203580
FIAT9558048380
FIAT9567205780
FIAT9600293380
FIAT9624148680
FIAT9626732880
FIAT9628173380
FORD5011788
FORD5011991
GMC93156538
GMC93156561
GMC96818899
HYSTER1377788
HYUNDAI2630029000
JUNGHEINRICH51025341
LOMBARDINI1152175131
LOMBARDINI2175131
LOMBARDINI28302175131
NISSAN152086F901
NISSAN152086F905
NISSAN152086F906
NISSAN152086F910
OPEL3647177
PEUGEOT110950
PEUGEOT110951
PEUGEOT110962
PEUGEOT110967
PEUGEOT110968
PEUGEOT110975
PEUGEOT110981
PEUGEOT110982
PEUGEOT110984
PEUGEOT110986
PEUGEOT110987
PEUGEOT1109AK
PEUGEOT1109AL
PEUGEOT1109AP
PEUGEOT1109C2
PEUGEOT1109CA
PEUGEOT1109CN
PEUGEOT1109F0
PEUGEOT1109K1
PEUGEOT1109L0
PEUGEOT1109LO
PEUGEOT1109N2
PEUGEOT1109N4
PEUGEOT1109R0
PEUGEOT1109R1
PEUGEOT1109S7
PEUGEOT1109T0
PEUGEOT1109T1
PEUGEOT1109X2
PEUGEOT1109X5
PEUGEOT1109X6
PEUGEOT9608666880
PEUGEOT9620029980
PEUGEOTE149003
PEUGEOTE149102
PEUGEOTE149130
PEUGEOTE149134
PIAGGIO493063
RENAULT5010372044
RENAULT7700720978
RENAULT7700734825
RENAULT7700856339
RENAULT7700867454
RENAULT7701349942
RENAULT7701349952
RENAULT7701415056
RENAULT7701415063
RENAULT86710013812
RENAULT8671014012
RENAULT9615841580
RENAULT TRUCKS500791145
RENAULT TRUCKS5010372044
ROVERLRF10002EVA
SUZUKI1651066G00
SUZUKI1651066G02
SUZUKI1651086CA0
SUZUKI1651086CB0
TALBOT9556000220
TALBOT9558048280
TALBOTE49562280
TOYOTASU00101084
VAUXHALL3647177
Matchande fordon
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med ALPINE modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med ARO modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med CHEVROLET modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med CITROEN modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med DAEWOO modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med DAF modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med DAIHATSU modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med DS modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med FIAT modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med FSO modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med HYUNDAI modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med IVECO modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med LADA modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med LANCIA modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med LDV modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med MAHINDRA modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med MEGA modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med NISSAN modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med OPEL modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med PEUGEOT modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med PIAGGIO modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med RENAULT modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med RENAULT-TRUCKS modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med ROVER modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med SUZUKI modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med TALBOT modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med TATA-TELCO modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med TOYOTA modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med UMM modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med VAUXHALL modeller:
OLJEFILTER 4059191236213 förenligt med VOLVO modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt RIDEX 7O0005 Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: RIDEX 7O0005
Helhetsutvärdering
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Oljefilter RIDEX Skruvfilter 7O0005
0.0 / 10

Det saknas recensioner för denna produkt. Bli den första som recenserar denna produkt.

RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom