Stabilisatorstag RIDEX framaxel vänster, framaxel höger, 249mm, med verktygsgrepp 3229S0245

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
3229S0245 RIDEX
Länk, krängningshämmare
Artikelnummer: 3229S0245
  • Position: framaxel vänster, framaxel höger
  • Stång/Stag: kopplingstång
  • Längd[mm]: 249
  • Gängmått 1: M10x1,5
  • Gängmått 2: M10x1,5
  • Tilläggsartikel/tilläggsinformation: med verktygsgrepp
  • Skick: Helt ny
15%
112,65 kr*
95,75 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny RIDEX 3229S0245 Stabiliseringsstag online och betala med PayPal
  • Betala för RIDEX 3229S0245 Stabilisatorstange & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg RIDEX 3229S0245 Länk, krängningshämmare 3229S0245 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • RIDEX 3229S0245 Koppelstange är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av RIDEX 3229S0245 Länk, krängningshämmare
Tillverkarens referenser:
FORD1513343
FORD1745924
FORD1790310
FORD1905043
FORD2069658
FORD3L843052AA
FORD4049981
FORD4133885
FORD4462153
FORD4487771
FORD4562792
FORD4779527
FORD5096832
FORD5L845K483AB
FORD5L845K483AC
FORD7L845K483AA
FORD7L845K483AB
FORD8V513B438AB
FORD8V513B438BA
FORD8V513B438BB
FORD8V513B438BC
FORD8V513B438BD
FORDYK843052HAA
FORDYL843052AA
MAZDABC1D28170
MAZDABC1D28170A
MAZDAD65132170A
MAZDAD65134170
MAZDAD65134170A
MAZDAEC0134150
MAZDAEC0134150A
MAZDAEF9134150A
MAZDAEF9134150D
MAZDAZZC034150
NISSAN546189U00A
NISSAN54618AX600
NISSAN54618BC40A
RENAULT551100748R
RENAULT551107041R
RENAULT551107916R
RENAULT551108147R
RENAULT8200127308
RENAULT8200605381
RENAULT8201079463
Matchande fordon
LÄNK, KRÄNGNINGSHÄMMARE 4059191325306 förenligt med FORD modeller:
LÄNK, KRÄNGNINGSHÄMMARE 4059191325306 förenligt med MAZDA modeller:
LÄNK, KRÄNGNINGSHÄMMARE 4059191325306 förenligt med NISSAN modeller:
LÄNK, KRÄNGNINGSHÄMMARE 4059191325306 förenligt med RENAULT modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt RIDEX 3229S0245 Länk, krängningshämmare
Recensioner och erfarenheter: RIDEX 3229S0245
Helhetsutvärdering
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Stabilisatorstag RIDEX framaxel vänster, framaxel höger, 249mm, med verktygsgrepp 3229S0245
0.0 / 10

Det saknas recensioner för denna produkt. Bli den första som recenserar denna produkt.

RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom