Luftfilter KNECHT Filterinsats LX611

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
0078798985 KNECHT
Luftfilter
Artikelnummer: LX 611
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Höjd [mm]: 285,0
  • Diameter4 [mm]: 96,0
  • Diameter 3 [mm]: 84,0
  • Diameter (mm): 159,0
  • Innerdiameter 2 [mm]: 84,0
  • Skick: Helt ny
15%
431,67 kr*
366,92 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
Slut i lager
Slut i lagret för objektet. Välj ett annat objekt.
Lägg i kundvagnen
Vi accepterar
  • Köp ny KNECHT 0078798985 Luftfilter online och betala med PayPal
  • Betala för KNECHT LX611 Luftfilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg KNECHT LX 611 Luftfilter LX 611 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • KNECHT 0078798985 Luftfilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av KNECHT LX 611 Luftfilter
Tillverkarens referenser:
CITROËN1420N7
CITROËN1420N8
CITROËN144499
CITROËN1444A0
CITROËN1444TY
FIAT0000071772194
FIAT1310636080
FIAT71736124
FIAT71754229
FIAT71771375
FIAT71772194
KNECHT78798985
PEUGEOT144499
PEUGEOT1444A0
PEUGEOT1444TY
Matchande fordon
LUFTFILTER 4009026048573 förenligt med CITROEN modeller:
LUFTFILTER 4009026048573 förenligt med FIAT modeller:
LUFTFILTER 4009026048573 förenligt med PEUGEOT modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt KNECHT LX 611 Luftfilter
Recensioner och erfarenheter: KNECHT 78798985
Helhetsutvärdering
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Luftfilter KNECHT Filterinsats LX611
0.0 / 10

Det saknas recensioner för denna produkt. Bli den första som recenserar denna produkt.

RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom