Oljefilter MANN-FILTER HU69/3x
Ø: 54mm, med tätning, Filterinsats

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
HU 69/3 x MANN-FILTER
Oljefilter
Artikelnummer: HU 69/3 x
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Höjd [mm]: 97
  • Innerdiameter [mm]: 19
  • Innerdiameter 2 [mm]: 19
  • Diameter (mm): 54
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tätning
  • Skick: Helt ny
Vi accepterar
  • Köp ny MANN-FILTER HU 69/3 x Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för MANN-FILTER HU 69/3 x Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg MANN-FILTER HU69/3x Oljefilter HU 69/3 x för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • MANN-FILTER HU 69/3 x Motoroljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av MANN-FILTER HU 69/3 x Oljefilter
Tillverkarens referenser:
FIAT71741042
FIAT71773824
GENERAL MOTORS12593333
GENERAL MOTORS9006181
GENERAL MOTORS93186310
OPEL5650363
Matchande fordon
OLJEFILTER 4011558324100 förenligt med ALFA-ROMEO modeller:
OLJEFILTER 4011558324100 förenligt med CADILLAC modeller:
OLJEFILTER 4011558324100 förenligt med OPEL modeller:
OLJEFILTER 4011558324100 förenligt med SAAB modeller:
OLJEFILTER 4011558324100 förenligt med VAUXHALL modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt MANN-FILTER HU 69/3 x Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: MANN-FILTER HU 69/3 x
Helhetsutvärdering +9
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+3 -
+3 -
+1 -
+1 -
+1 -
Oljefilter MANN-FILTER HU69/3x
Ø: 54mm, med tätning, Filterinsats
9.3 / 10
Fördelaktiga Priser

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! UPS, GLS, DHL

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
56-1801
0 kr
Din kundvagn är tom