Oljefilter MANN-FILTER HU718/1n
Ø: 64mm, med tätning, Filterinsats

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
HU 718/1 n MANN-FILTER
Oljefilter
Artikelnummer: HU 718/1 n
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Höjd [mm]: 115
  • Innerdiameter [mm]: 31
  • Innerdiameter 2 [mm]: 31
  • Diameter (mm): 64
  • Tilläggsartikel / tilläggsinformation: med tätning
  • Skick: Helt ny
Vi accepterar
  • Köp ny MANN-FILTER HU 718/1 n Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för MANN-FILTER HU 718/1 n Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg MANN-FILTER HU718/1n Oljefilter HU 718/1 n för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • MANN-FILTER HU 718/1 n Motoroljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av MANN-FILTER HU 718/1 n Oljefilter
Tillverkarens referenser:
GENERAL MOTORS90544191
GENERAL MOTORS9117321
OPEL5650319
OPEL90540460
OPEL90570368
SAAB3117321
SAAB4772166
SAAB9117321
Matchande fordon
OLJEFILTER 4011558269708 förenligt med OPEL modeller:
OLJEFILTER 4011558269708 förenligt med SAAB modeller:
OLJEFILTER 4011558269708 förenligt med VAUXHALL modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt MANN-FILTER HU 718/1 n Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: MANN-FILTER HU 718/1 n
Helhetsutvärdering +47
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+13 -
+11 1-
+7 1-
+7 1-
+9 1-
Oljefilter MANN-FILTER HU718/1n
Ø: 64mm, med tätning, Filterinsats
8.2 / 10
Fördelaktiga Priser

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! UPS, GLS, DHL

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
48-1745
0 kr
Din kundvagn är tom