Motoroljefilter MAHLE ORIGINAL Filterinsats OX171/2D

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
79911745 MAHLE ORIGINAL
Oljefilter
Artikelnummer: OX 171/2D
  • Filterutförande: Filterinsats
  • Höjd [mm]: 99
  • Diameter tätningsring [mm]: 25,55
  • Innerdiameter 2 [mm]: 26
  • Höjd 1 [mm]: 82
  • Diameter (mm): 71,88, 65
  • Diameter4 [mm]: 10,8
  • Diameter 3 [mm]: 19,5
  • Skick: Helt ny
15%
125,33 kr*
106,53 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny MAHLE ORIGINAL 79911745 Oljefilter online och betala med PayPal
  • Betala för MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg MAHLE ORIGINAL 78559718 Oljefilter OX 171/2D för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • MAHLE ORIGINAL OX171/2D Motoroljefilter är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter
Tillverkarens referenser:
BMW11427805978
BMW7805978
CITROËN1109AN
CITROËN1109AY
CITROËN1109R6
CITROËN1109T3
CITROËN1109Y2
CITROËN1109Z5
CITROËN1109Z6
CITROËN1680233480
CITROËNE149103
CITROËNE149233
CITROËN/PEUGEOT1680233480
CITROËN/PEUGEOT53699656432180
CITROËN/PEUGEOT9641837780
CITROËN/PEUGEOT9656432180
CITROËN/PEUGEOT9656905380
DS1109AY
DS1109Z6
FIAT9467565780
FORD1147685
FORD1254385
FORD1359941
FORD1530536
FORD2S6Q6714A9B
FORD2S6Q6714AA
FORD2S6Q6714AB
FORD3M5Q6714CA
FORDEFL908
MAHLE78559718
MAHLEOX1712DECO
MAZDAY10114302
MAZDAY40114302
MAZDAY401143029A
MAZDAY40114302A
MAZDAY60114302
MINI11427805978
MITSUBISHIMN982521
OPEL3646431
PEUGEOT1109AY
PEUGEOT1109S5
PEUGEOT1109Y1
PEUGEOT1109Y2
PEUGEOT1109Z1
PEUGEOT1109Z5
PEUGEOT1680233480
PEUGEOT536996
PEUGEOT9656432180
PEUGEOTE149103
PEUGEOTE149233
SUZUKI1651073J00
SUZUKI1651073J00000
SUZUKI1651073J01
SUZUKI1651073J01000
SUZUKI1651073J02
SUZUKI1651073J02000
TOYOTASU00100741
TOYOTASU00100804
TOYOTASU00100871
VAUXHALL3646431
VOLVO30735878
VOLVO30750247
Matchande fordon
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med CITROEN modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med DS modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med FIAT modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med FORD modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med MAZDA modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med MINI modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med MITSUBISHI modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med PEUGEOT modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med SANTANA modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med SUZUKI modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med TOYOTA modeller:
OLJEFILTER 4009026205242 förenligt med VOLVO modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt MAHLE ORIGINAL OX 171/2D Oljefilter
Recensioner och erfarenheter: MAHLE ORIGINAL OX1712DECO
Helhetsutvärdering +170
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+50 7-
+36 6-
+27 3-
+27 6-
+30 4-
Motoroljefilter MAHLE ORIGINAL Filterinsats OX171/2D
8.2 / 10
RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom