Tändstift BOSCH N.vidd: 16 0242235666

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
FR7DC BOSCH
Tändstift
Artikelnummer: 0 242 235 666
  • Nyckelvidd: 16
  • Yttergänga [mm]: 14
  • Gänglängd [mm]: 19
  • Gnistposition [mm]: 3
  • Gängstgning [mm]: 1,25
  • Elektrodavstånd [mm]: 0,9
  • Dragmoment [Nm]: 28
  • Polantal: 1
  • Dragvinkel [Grad]: 90
  • Skick: Helt ny
15%
38,86 kr*
33,03 kr
Spara:15%
inkl.25% moms, exkl. leveranskostnader
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny BOSCH FR7DC Tändstift online och betala med PayPal
  • Betala för BOSCH 79554 Tändstift & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg BOSCH FR7D Tändstift 0 242 235 666 för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • BOSCH Set40242235912 Tändstift är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av BOSCH 0 242 235 666 Tändstift
Tillverkarens referenser:
BAICBOC1093002059
BOSCH7955
BOSCH79554
BOSCH8
BOSCHBlisterN01FR7DC
BOSCHFR7D
BOSCHFR7DC
BOSCHSet40242235912
BUICK370701002
BYD17012600F3004
BYD19010600F6001
CHANGAN370701001
CHANGANSMS851387
CHANGANYC002130
CHERYA113707110CA
CHEVROLET948200429
CHRYSLER33003862
CITROËN59266K
CITROËN5960F0
CITROËN5960G5
CITROËN5960J2
CITROËN59624G
CITROËN59625K
CITROËN59626L
CITROËN596271
CITROËN59627P
CITROËN59627Q
CITROËN596284
CITROËN5962C6
CITROËN5962G3
CITROËN5962G5
CITROËN5962H2
CITROËN5962H9
CITROËN5962J9
CITROËN5962K0
CITROËN5962K2
CITROËN5962K4
CITROËN5962N1
CITROËN5962R9
CITROËN5962S0
CITROËN5962W0
CITROËN5962W1
CITROËN596915
CITROËN96009090
CITROËN96024614
CITROËN96064066
CITROËN96068447
CITROËN96081424
CITROËNCF11
CITROËNMKP00097
DACIA7700500155
DAIHATSU9004851080
DAIHATSU9004851100000
DAIHATSU9004851152000
DONGFENG (DFAC)NLP000130
DONGFENG (DFAC)SMS851387
FIAT46521529
FIAT46548478
FIAT46821457
FIAT60571785
FIAT71711808
FIAT7571576
FIAT7580102
FIAT7683358
FIAT7760383
FIAT7772453
FIAT9638105780
FIAT9GYSSR
FIATK9638105780
FORD1120830
FORD1120831
FORD800F12405LA
FORD84AU12405B
FORD88SF12405EA
FORD89WF12405AA
FORD92OF12405EB
FORD92OF12405FB
GMC1214009
GMC1214144
GMC25108074
GMC90442210
GMC90487588
GREAT WALL3707010E01
HONDA890795515J
HONDA980795514J
HONDA9807956148
HONDA9807956149
HONDA980795614B
HONDA98079569BE
HYUNDAI1881408061
ISUZU8970129280
JEEP33003862
KIA0K01C18110
KIA0K9A718110
KIA1881408062
KIAOK2AA18110
LUXGEN22401MP100H3
MAGIRUS-DEUTZ41913850
MARUTI0948200427
MAZDA0677006270
MAZDA8C0U18205
MAZDAB66018110
MAZDAB69518110
MAZDABP0118110
MAZDABP0218110
MAZDABP0318110
MAZDABP4718110
MAZDABP4918110
MAZDAF22018110
MERCEDES-BENZ0031591603
MERCEDES-BENZ0031594003
MERCEDES-BENZ0031596003
MERCEDES-BENZ0031597203
MERCEDES-BENZA0031591603
MERCEDES-BENZA0031594003
MERCEDES-BENZA0031596003
MERCEDES-BENZA0031597203
MGGSP2001
MGNLP000130
MITSUBISHICA160021
MITSUBISHIMS851352
MITSUBISHIMS851368
MITSUBISHIMS851721L
MITSUBISHISMS851561
NISSAN2240101P16
NISSAN2240102P16
NISSAN2240110F16
NISSAN2240111200
NISSAN2240112E16
NISSAN2240119V16
NISSAN2240119V66
NISSAN2240120J06
NISSAN2240140V06
NISSAN2240185E16
NISSAN22401V5016
OPEL1211273
OPEL1214001
OPEL1214009
OPEL1214144
OPEL1214148
OPEL1214804
OPEL25108074
OPEL90297152
OPEL90336111
OPEL90336461
OPEL90357582
OPEL90357584
OPEL90369302
OPEL91149455
PEUGEOT596015
PEUGEOT5960A2
PEUGEOT5960F0
PEUGEOT5960G5
PEUGEOT5960J2
PEUGEOT59624G
PEUGEOT59625K
PEUGEOT59626K
PEUGEOT59626L
PEUGEOT596271
PEUGEOT59627Q
PEUGEOT596284
PEUGEOT5962C6
PEUGEOT5962G3
PEUGEOT5962G5
PEUGEOT5962H2
PEUGEOT5962H9
PEUGEOT5962J9
PEUGEOT5962K0
PEUGEOT5962K2
PEUGEOT5962K4
PEUGEOT5962N1
PEUGEOT5962R9
PEUGEOT5962S0
PEUGEOT96009090
PEUGEOT96024614
PEUGEOT96064066
PEUGEOT96068447
PEUGEOT96081424
PEUGEOTCF11
PEUGEOTMKP00097
PROTON5962S0
PROTON7700500155
PROTON96024614
PROTON96040824
PROTON96081424
PROTON96089220
PROTONMS851353
RENAULT7700274154
RENAULT7700500155
RENAULT7700500180
RENAULT7700856910
RENAULT7701042816
RENAULT7701414139
RENAULT8200020796
RENAULT8200307688
RIICHA113707110CA
ROVERGSP2001
ROVERNLP000040
ROVERXHM281
SAAB8819294
SKODA101000060AA
SKODA199917764
SKODA335017040
SKODA441040811636
SUBARU22401AA310
SUBARU22401KA080
SUBARU22401KA100
SUBARU22401KA430
SUZUKI0948200123000
SUZUKI0948200426
SUZUKI0948200427
SUZUKI0948200427000
SUZUKI0948200429000
SUZUKI0948200429001
SUZUKI0948200429LCP
SUZUKI0948200510LCP
TOYOTA9009870047
TOYOTA9091901149
VAUXHALL90357582
VAUXHALLVSP144
VW0003979705
VW101000060AA
VW199917764
VW441040811636
Matchande fordon
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med ALFA-ROMEO modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med ASTON-MARTIN modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med AUDI modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med AUTOBIANCHI modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med BMW modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med CADILLAC modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med CATERHAM modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med CHERY modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med CHEVROLET modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med CHRYSLER modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med CITROEN modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med DACIA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med DAEWOO modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med DAIHATSU modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med DAIMLER modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med DODGE modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med FIAT modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med FORD modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med FORD-USA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med GREAT-WALL modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med HONDA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med HYUNDAI modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med ISUZU modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med JAGUAR modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med JEEP modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med KIA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med LADA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med LANCIA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med LAND-ROVER modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med LEXUS modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med LINCOLN modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med MAZDA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med MERCEDES-BENZ modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med MG modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med MINI modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med MITSUBISHI modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med MORGAN modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med NISSAN modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med OPEL modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med PEUGEOT modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med PLYMOUTH modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med PONTIAC modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med PROTON modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med PUCH modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med RENAULT modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med ROVER modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med SAAB modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med SEAT modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med SKODA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med SSANGYONG modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med SUBARU modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med SUZUKI modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med TOYOTA modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med TVR modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med VAUXHALL modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med VOLVO modeller:
TÄNDSTIFT 3165143134344 förenligt med VW modeller:
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt BOSCH 0 242 235 666 Tändstift
Recensioner och erfarenheter: BOSCH 7955
Helhetsutvärdering +488
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+133 6-
+106 7-
+77 6-
+81 7-
+91 7-
Tändstift BOSCH N.vidd: 16 0242235666
9.0 / 10
RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Liknande produkter
Motordoctor.se - Hotline und Support.Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom