Batteri EXIDE PREMIUM 75Ah, 630A EA755

Välj rätt fordon för att kontrollera om denna bil del är lämplig. ( Hitta bildelarna du behöver )
57024 EXIDE
Batteri
Artikelnummer: EA755
  • Spänning [V]: 12
  • Längd[mm]: 270
  • Bredd[mm]: 173
  • Höjd [mm]: 222
  • Polställning: 1
  • Poltyp: 1, EN
  • Produktserie: PREMIUM
  • Batterikapacitet [Ah]: 75
  • Köldstartström EN [A]: 630
  • Skick: Helt ny

Artikel utbytbar plus deposition 82,30 kr (inkl. 25% moms) (du får tillbaka dem i utbyte mot den gamla reservdel)

15%
1905,09 kr
1619,33 kr
Spara:15%
I lager
Vi accepterar
  • Köp ny EXIDE 57024 Batteri online och betala med PayPal
  • Betala för EXIDE EA755 Batteri & andra reservdelar med VISA kort
  • Lägg EXIDE EA755 EA755 Batteri för din bil i kundkorgen & betala enkelt med MasterCard
  • EXIDE 57024 Batteri är sönder? Reparerar! Betala för stora reservdelar med Klarna
  • Banköverföring är den populära betalningsmetod vid inköp av EXIDE EA755 Batteri
Tillverkarens referenser:
CHEVROLETEC0730008
CITROËN/PEUGEOT5600X6
EXIDE031TE
EXIDE57024
GENERAL MOTORS9118695
GENERAL MOTORS93168573
HONDA31500SP0021HE
HONDA31500SP0041HE
HYUNDAIHR807700
MITSUBISHIMZ690087
MITSUBISHIZ2157070
NISSAN2441059Y61
NISSAN24410P0701
NISSANKE24165E10NY
NISSANKE24165E15NY
TOYOTA2880017121
TOYOTA2880031410
TOYOTA2880038080
TOYOTA2880038100
TOYOTA2880050160
TOYOTA288005604983
TOYOTA288005702483
TOYOTA28800YZZAT
TOYOTA28800YZZJD
TOYOTA28800YZZJH
VAGJ2880004030
VAGJ7AZZZ90017
VOLVO1235780
Matchande fordon
BATTERI 3661024034173 förenligt med ALFA ROMEO modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
ALFA ROMEO Spider (105) 1.3 64 03.1966 - 12.1977
ALFA ROMEO Spider (115) 1.6 76 03.1971 - 12.1993
BATTERI 3661024034173 förenligt med BENTLEY modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
BENTLEY Arnage Sedan 4.4 V8 260 03.1998 - 12.2013
BENTLEY Arnage Coupe 6.8 373 09.2006 - ...
BENTLEY Azure I 6.75 V8 286 09.1995 - 06.2006
BENTLEY Azure II 6.8 336 06.2006 - ...
BENTLEY Continental Coupe 6.75 V8 R 265 10.1991 - 10.2002
BATTERI 3661024034173 förenligt med BUICK modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
BUICK Park Avenue I 3.8 127 01.1991 - 10.1996
BATTERI 3661024034173 förenligt med CADILLAC modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
CADILLAC CTS I Sedan (GMX320) 3.2 160 03.2002 - 09.2007
CADILLAC Eldorado Coupe 4.6 224 09.1994 - 09.2002
CADILLAC Escalade (GMT400) 5.7 AWD 190 10.1998 - 10.2006
CADILLAC Seville V 4.6 SLS V8 205 09.1997 - 09.2004
BATTERI 3661024034173 förenligt med CHERY modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
CHERY Tiggo (T11) 1.6 80 07.2006 - 12.2010
BATTERI 3661024034173 förenligt med CHEVROLET modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
CHEVROLET Captiva (C100, C140) 3.0 4WD 190 01.2010 - 09.2018
CHEVROLET Epica Sedan 2.0 105 01.2005 - ...
CHEVROLET Lacetti Hatchback (J200) 2.0 D 89 01.2007 - ...
CHEVROLET Lumina APV MPV 3.1 119 08.1989 - 07.1996
CHEVROLET Nubira Kombi 2.0 D 89 01.2007 - 12.2011
CHEVROLET Nubira Sedan 2.0 D 89 01.2005 - 12.2011
BATTERI 3661024034173 förenligt med CHRYSLER modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
CHRYSLER LE BARON Sedan 3.0 i V6 105 01.1990 - 12.1994
CHRYSLER New Yorker XIV 3.5 i 24V 155 04.1993 - 09.1998
BATTERI 3661024034173 förenligt med CITROËN modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
CITROËN C35 Minibuss 2.0 65 11.1973 - 01.1994
CITROËN C35 Pick-up 2.0 65 11.1973 - 01.1994
CITROËN C35 Skåpbil 2.0 65 11.1973 - 01.1994
BATTERI 3661024034173 förenligt med DAIMLER modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
DAIMLER 2.8 - 5.3 Sedan 2.8 Sovereign 110 10.1969 - 02.1993
DAIMLER XJ Sedan (XJ40, XJ81) Sovereign 4.0 163 09.1989 - 09.1994
BATTERI 3661024034173 förenligt med DODGE modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
DODGE Caravan III MPV (NS) 2.4 i 111 01.1995 - 03.2001
DODGE Caravan IV MPV (RG) 3.3 128 02.2000 - 12.2007
DODGE Neon I Sedan 2.0 16V 98 05.1994 - 08.1999
DODGE Neon II Sedan 2.0 16V 98 08.1999 - ...
DODGE Stratus Sedan 2.4 16 V 103 12.1995 - 04.2001
BATTERI 3661024034173 förenligt med HONDA modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
HONDA S2000 (AP) 2.0 Vtec (AP1) 184 10.2003 - ...
BATTERI 3661024034173 förenligt med ISUZU modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
ISUZU D-Max II Pick-up (TFR, TFS) 2.5 CRDi 4x4 (TFS86_) 120 06.2012 - ...
ISUZU D-Max II Flak / Chassi (TFR, TFS) 2.5 CRDi 120 06.2012 - ...
ISUZU Midi Minibuss 2.0 61 06.1988 - 08.1992
ISUZU Midi Skåpbil 2.0 61 06.1988 - 08.1992
ISUZU Midi Van 2.0 61 06.1988 - 08.1992
ISUZU Trooper II SUV (UB) 3.2 130 08.1991 - 07.1998
ISUZU Trooper I SUV (UBS) 2.8 TD 71 05.1984 - 12.1991
ISUZU Trooper II SUV Cabriolet (UB) 3.2 130 08.1991 - 07.1998
ISUZU Trooper I SUV Cabriolet (UBS) 2.2 TD 53 01.1983 - 12.1991
BATTERI 3661024034173 förenligt med JEEP modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
JEEP Grand Cherokee I (ZJ, ZG) 4.0 i 4x4 132 09.1991 - 04.1999
JEEP Wrangler I SUV (YJ, SJ) 2.5 76 08.1986 - 08.1996
JEEP Wrangler II SUV Cabriolet (TJ) 4.0 (S01) 130 08.1996 - 04.2007
BATTERI 3661024034173 förenligt med KIA modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
KIA Magentis II (MG) 2.0 121 07.2009 - ...
KIA Opirus (GH) 3.5 149 09.2003 - ...
KIA Sorento I (JC) 2.4 102 08.2002 - ...
KIA Sorento II (XM) 3.5 204 05.2013 - ...
BATTERI 3661024034173 förenligt med LAMBORGHINI modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
LAMBORGHINI Urraco Coupe P200 133 01.1974 - 12.1981
BATTERI 3661024034173 förenligt med LAND ROVER modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
LAND ROVER 110/127 (LDH) 3.5 4x4 85 01.1984 - 07.1990
LAND ROVER Defender Flak / Chassi (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 08.2011 - 02.2016
LAND ROVER Defender Pick-up (L316) 2.2 Td4 4x4 (L317) 90 05.2007 - 02.2016
LAND ROVER Defender SUV (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316) 83 08.1990 - 02.2016
LAND ROVER Defender SUV Cabriolet (L316) 2.5 TDI 4x4 (L316) 83 08.1990 - 02.2016
LAND ROVER Discovery I (LJ) 2.5 TDI 4x4 83 06.1989 - 10.1998
LAND ROVER Discovery II (L318) 4.0 V8 4x4 136 11.1998 - 06.2004
LAND ROVER Freelander 2 SUV (L359) 2.0 Si4 4x4 177 10.2011 - 10.2014
LAND ROVER Range Rover I 2.4 TD 4x4 78 04.1986 - 07.1994
BATTERI 3661024034173 förenligt med LDV modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
LDV 200 Pick-up 1.9 D 47 10.1994 - 03.1996
LDV 200 Skåpbil 1.9 D 47 10.1994 - 03.1996
BATTERI 3661024034173 förenligt med LEXUS modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
LEXUS GS IV (L10) 2.5 300h 133 10.2013 - ...
LEXUS GS III (S19) 3.0 183 04.2005 - 11.2011
LEXUS GS I (JZS147_) 3.0 156 01.1993 - 08.1997
LEXUS GS II (S16) 3.0 T3 163 08.1997 - 12.2004
LEXUS IS C (XE20) 2.5 153 04.2009 - 06.2015
LEXUS IS II Sedan (XE20) 2.5 158 08.2005 - 03.2013
LEXUS IS III Sedan (XE30) 2.5 153 04.2013 - ...
LEXUS LS II (XF20) 4.0 216 10.1997 - 12.2000
LEXUS RC (SC10) 5.0 F 330 08.2014 - ...
BATTERI 3661024034173 förenligt med MASERATI modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
MASERATI 4200 GT SPYDER Cabriolet 4.2 287 10.2001 - ...
BATTERI 3661024034173 förenligt med MAZDA modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
MAZDA B-serie Pick-up (UF) 2.2 D 47 01.1985 - 03.1996
MAZDA B-serie Pick-up (UN) 2.5 D 4WD 57 06.1999 - 11.2006
MAZDA BT-50 Pick-up (CD, UN) 2.5 MRZ-CD 4x4 105 10.2006 - 12.2015
MAZDA CX-5 I (KE, GH) 2.0 113 04.2015 - 02.2017
BATTERI 3661024034173 förenligt med MG modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
MG MGR V8 Cabriolet 3.9 140 09.1992 - 12.1995
BATTERI 3661024034173 förenligt med MITSUBISHI modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
MITSUBISHI 3000GT Coupe (Z1_A) 3.0 i 24V 4WD 210 06.1992 - 08.1999
MITSUBISHI ASX SUV (GA0) 1.8 DI-D 4WD 85 06.2010 - ...
MITSUBISHI Galant VIII Kombi (EA0) 2.8 TD 92 10.1996 - 07.2001
MITSUBISHI Galloper (JK-01) 2.5 TD intercooler 73 09.1998 - 12.2003
MITSUBISHI L200 II Pick-up 2.5 TD 4WD 64 11.1986 - 10.1996
MITSUBISHI L200 III Pick-up (K6) 2.4 4WD 97 06.1996 - 12.2007
MITSUBISHI L300 / Delica II Flak / Chassi (L03_P) 2.5 D 51 11.1986 - 04.1994
MITSUBISHI L300 / Delica III Flak / Chassi (P1_T ) 2.5 TD 64 11.1994 - 04.2000
MITSUBISHI L300 / Delica III Minibuss (P0_W, P1_W, P2_W) 2.5 D 51 11.1986 - 05.2004
MITSUBISHI L300 / Delica III Skåpbil (P0_V, P1_V, P_2V) 2.5 D 51 11.1986 - 02.2006
MITSUBISHI L400 / Space Gear Minibuss (PD_W, PC_W, PA_V, PB_V, PA_W) 2.0 16V 85 05.1995 - 06.2005
MITSUBISHI L400 Skåpbil (PAO) 2.0 85 12.1994 - 10.2002
MITSUBISHI Pajero I (L040) 2.6 4WD 79 10.1986 - 05.1991
MITSUBISHI Pajero II (V20) 3.0 V6 4WD 110 12.1990 - 10.1999
MITSUBISHI Pajero II Canvas Top (V20) 3.0 V6 110 12.1990 - 04.2000
MITSUBISHI Pajero IV (V80) 3.0 4WD 131 02.2007 - ...
MITSUBISHI Pajero Sport I SUV (K70, K90) 2.5 TD 73 11.1997 - ...
MITSUBISHI Pajero Sport II SUV (KH, KG) 3.0 4WD 162 09.2008 - ...
MITSUBISHI Santamo MPV 2.0 16V 102 05.1999 - 12.2004
MITSUBISHI Sigma Sedan 3.0 V6 130 12.1990 - 07.1996
MITSUBISHI Sigma Kombi 3.0 125 06.1992 - 10.1996
MITSUBISHI Space Runner I (N1, N2) 1.8 90 10.1991 - 08.1999
MITSUBISHI Space Runner II (N50) 2.4 GDI 110 08.1999 - 01.2003
MITSUBISHI Space Wagon I (D00) 1.8 TD 55 06.1986 - 04.1991
MITSUBISHI Space Wagon II (N3) 1.8 TD 55 10.1991 - 10.1998
MITSUBISHI Space Wagon III (N5) 2.4 GDI 110 10.1998 - 12.2004
BATTERI 3661024034173 förenligt med NISSAN modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
NISSAN 300ZX Targa (Z31) 3.0 125 01.1984 - 10.1990
NISSAN 300ZX Coupe (Z32) 3.0 Twin Turbo 208 05.1990 - 09.1995
NISSAN Navara Pick-up (D22) 2.5 D 4x4 98 05.1998 - ...
NISSAN Navara Flak/Chassi (D22) 2.5 Di 4WD 98 02.2002 - ...
NISSAN Pathfinder II (R50) 3.3 V6 4WD 125 09.1997 - 12.2004
NISSAN Pick Up (720) 2.5 D 4WD 53 04.1983 - 03.1986
NISSAN Pick Up (D21) 2.7 D 4WD 73 03.1986 - 02.1998
NISSAN Pick Up (D22) 2.5 D 61 02.1998 - 12.2010
NISSAN Skyline Coupe (R33) 2.6 Twin Turbo 4x4 206 07.1994 - 09.1999
NISSAN Terrano I SUV (WD21) 2.7 TD 4WD 73 02.1989 - 02.1996
NISSAN Terrano II Van (R20) 2.7 TDi 4WD 92 06.1998 - 09.2007
NISSAN Urvan Minibuss (E23) 2.3 D 51 04.1985 - 11.1988
NISSAN Urvan Skåpbil (E24) 2.3 D 51 01.1988 - 05.1997
NISSAN Urvan Skåpbil (E23) 2.3 D 50 11.1982 - 05.1987
NISSAN Vanette Minibuss (C22) 2.4 i 74 10.1986 - 12.1995
NISSAN Vanette Minibuss (KC120) 2.0 D 43 01.1986 - 06.1987
NISSAN Vanette Cargo Minibuss (HC23) 2.3 D 55 09.1994 - 05.2001
NISSAN Vanette Cargo Skåpbil (HC23) 1.6 i 71 09.1994 - 05.2002
NISSAN Vanette Skåpbil (C120) 2.0 D 43 11.1982 - 06.1987
NISSAN Vanette Skåpbil (C22) 2.0 D 49 07.1991 - 01.1995
BATTERI 3661024034173 förenligt med OPEL modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
OPEL Antara (L07) 2.4 123 05.2006 - ...
BATTERI 3661024034173 förenligt med PROTON modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
PROTON Persona 400 Hatchback (C9_C, C9_S) 420 GLS D 48 05.1996 - 07.2000
PROTON Persona 400 Sedan (C9_S) 420 GLS D 2.0 48 05.1996 - 07.2000
BATTERI 3661024034173 förenligt med ROLLS-ROYCE modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
ROLLS-ROYCE CORNICHE IV Cabriolet 6.75 165 01.1993 - 12.2000
ROLLS-ROYCE CORNICHE V Cabriolet 6.75 V8 Turbo 242 01.2000 - 09.2002
ROLLS-ROYCE Silver Seraph Sedan 5.4 240 03.1998 - 09.2002
ROLLS-ROYCE Silver Spirit Sedan 6.75 250 12.1990 - 09.1996
BATTERI 3661024034173 förenligt med ROVER modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
ROVER 100 / Metro Hatchback (XP) 1.5 D 42 10.1992 - 12.1998
BATTERI 3661024034173 förenligt med SSANGYONG modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
SSANGYONG Korando II SUV 2.0 94 05.1997 - 11.2006
SSANGYONG Korando II SUV Cabriolet 2.3 105 02.1999 - 11.2006
BATTERI 3661024034173 förenligt med SUBARU modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
SUBARU Legacy V Sedan (BM) 2.0 D AWD 110 09.2009 - 12.2014
SUBARU Outback IV (BR) 3.6 AWD 182 09.2009 - ...
SUBARU Tribeca (B9) 3.0 184 01.2005 - ...
BATTERI 3661024034173 förenligt med TALBOT modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
TALBOT Express 1000-1500 Flak / Chassi 2.5 D 54 07.1982 - 10.1994
TALBOT Express 1000-1800 Skåpbil 1.9 D 51 06.1987 - 10.1994
BATTERI 3661024034173 förenligt med TOYOTA modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
TOYOTA 4Runner (_N1_) 3.0 V6 105 08.1989 - 11.1995
TOYOTA 4Runner (N50, N60, N70) 2.4 4WD 82 08.1987 - 07.1989
TOYOTA Camry V Sedan (_V3_) 3.3 (MCV31_) 165 07.2003 - 01.2006
TOYOTA Camry VI Sedan (_V4_) 2.0 (ACV41_) 108 01.2006 - 09.2011
TOYOTA Camry VII Sedan (_V5_) 2.5 133 09.2011 - ...
TOYOTA FJ CRUISER (GSJ1_) 4.0 4WD (GSJ15_) 200 01.2006 - 01.2018
TOYOTA Hiace Skåpbil (H50, H60, H70) 2.2 4WD 69 09.1987 - 08.1989
TOYOTA Hiace Minibuss (H50, H60, H70, H100) 2.4 88 08.1989 - 08.1995
TOYOTA Hiace Skåpbil (H100) 2.4 (RZH10) 88 08.1989 - 08.1995
TOYOTA Hiace Minibuss (H100, H200) 2.4 85 08.1995 - ...
TOYOTA Hiace Skåpbil (XH10) 2.4 85 08.1995 - ...
TOYOTA Hiace Skåpbil (H200) 2.7 VVTi 111 01.2005 - ...
TOYOTA Hilux VII Pick-up 3.0 D-4D 4WD (KUN26) 126 01.2005 - 05.2015
TOYOTA Hilux IV Pick-up 2.4 D 4WD (LN6_) 55 08.1983 - 12.1988
TOYOTA Hilux V Pick-up 2.4 D (LN5_, LN8_, LN9_, LN14_, LN15_) 59 09.1988 - 12.1997
TOYOTA Hilux VI Pick-up 2.4 TD 4WD (LN165_, LN170_, LN190_) 66 08.1997 - 02.2006
TOYOTA Land Cruiser Prado 120 (J120) 4.0 183 09.2002 - 08.2010
TOYOTA Land Cruiser Prado 70 SUV (J70) 3.4 D 70 11.1984 - 12.1999
TOYOTA Land Cruiser 200 (J200) 4.6 V8 234 01.2008 - ...
TOYOTA Land Cruiser 60 (J60) 4.2 88 10.1981 - 12.1989
TOYOTA Land Cruiser Prado 150 (J150) 2.7 (TRJ150_, TRJ155_) 120 08.2009 - ...
TOYOTA Land Cruiser 80 (J80) 4.2 TD 123 01.1990 - 12.1997
TOYOTA Land Cruiser 40 Pick-up (J40) 3.6 D 66 01.1975 - 10.1984
TOYOTA Land Cruiser 40 SUV (J40, J50) 3.6 D 66 03.1969 - 10.1984
TOYOTA Liteace Minibuss (M30) 2.0 D 53 08.1988 - 01.1992
TOYOTA Liteace Minibuss (R20) 2.0 D 53 01.1992 - 05.1994
TOYOTA Liteace Skåpbil (M30) 2.0 D 53 08.1988 - 01.1992
TOYOTA Liteace Skåpbil (R20) 2.0 D 51 01.1992 - 05.1994
BATTERI 3661024034173 förenligt med TVR modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
TVR 350 Cabriolet 3.5 i 145 01.1983 - 12.1989
TVR Tamora Cabriolet 3.6 261 04.2002 - 12.2007
TVR Tuscan II Roadster 4.0 291 01.2001 - 12.2006
BATTERI 3661024034173 förenligt med VAUXHALL modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
VAUXHALL Antara (L07) 2.4 123 12.2010 - 04.2015
VAUXHALL Monterey Mk1 (M92) 3.2 130 09.1991 - 07.1998
BATTERI 3661024034173 förenligt med VOLVO modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
VOLVO 240 Sedan (P242, P244) 2.0 60 08.1974 - 07.1976
BATTERI 3661024034173 förenligt med VW modeller:
TILLVERKARE/MODELL/TYP KW TILLVERKNINGSÅR (FRÅN-TILL)
VW Taro 2.4 D 59 04.1989 - 03.1997
Har du frågor om denna produkt?

Vi besvarar alla vanliga ställda frågor i vår Q&A-sektion
Kundsupporten hos Motordoctor.se kommer att svara på din begäran

För att ställa dina frågor vänligen fyll i alla fälten!

Skicka
Kundutvärdering av produkt EXIDE EA755 Batteri
Recensioner och erfarenheter
Helhetsutvärdering
Pris
Kvalité
Förpackning
Tillverkare
Garanti
FördelarNackdelar
+ -
+ -
+ -
+ -
+ -
Batteri EXIDE PREMIUM 75Ah, 630A EA755
0.0 / 10

Det saknas recensioner för denna produkt. Bli den första som recenserar denna produkt.

RABATTERADE PRISER

Kraftigt reducerade priser på reservdelar till många märken

SPARA MER

Handla för 2500 kr eller mer och få gratis leverans

Snabb leverans

Din beställning kommer att skickas så snart vi mottagit din betalning

Leveranssätt

Utmärkt leverans! Du kommer att få din beställning av bildelar inom ett par arbetsdagar.

Motordoctor.se - Hotline und Support. Motordoctor.se - Hotline und Support.
Önskelista 0 Registrera dig
0
produkt
#
0 kr
Din kundvagn är tom